تبلیغات
افقی روشن - اسمها

افقی روشن برای تمام ایرانیان


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :مهدی غلامی
تاریخ:سه شنبه 19 مهر 1390-01:25 ق.ظ

اسمها

غلامحسین مظلوم تنگستانی، متولد 1328 و پرویز مظلوم تنگستانی متولد سال‌1333، برادران فوتبال ایران هستند که روزگاری موفق در این عرصه را سپری می‌کنند. غلامحسین مظلوم تنگستانی در سال‌های 49 تا 56 بازیکن تیم‌ملی فوتبال کشورمان بود.

سنتر‌فورواردی که در تیم‌ملی جایگزین همایون بهزادی شده و جانشین شایسته‌ای هم برای همایون بهزادی بود. مظلوم تنگستانی در آن مقطع 21‌گل زد و یکی از بهترین گلزنان فوتبال ملی ایران به شمار می‌رفت.

 

بعدها رکورد او را فوتبالیست‌های دیگر پشت‌سر گذاشتند؛ فرشاد پیوس 22‌گل، علی دایی 109‌گل، کریم باقری 50‌گل، علی کریمی 37‌گل و جواد نکونام 28‌گل. به این ترتیب غلامحسین مظلومی نفر ششم این عرصه محسوب می‌شود.

پرویز مظلوم تنگستانی برادر کوچک‌تر، مشهورترین گل داربی را در روز 15‌مهرماه سال‌62 به ثمر رساند. گل مشهوری که در شلوغ‌ترین روز تاریخ ورزشگاه آزادی به ثمر رسید. پرویز مظلومی بهترین مهاجم دهه‌شصت فوتبال کشورمان بوده است. البته مهاجمی که پیراهن آبی برتن می‌کرد.

 

اسم کامل بازیکنان

پرویز و غلامحسین مظلوم تنگستانی، تنها کسانی نیستند که نام فامیلی خود را تغییر داده‌اند. بسیاری دیگر نیز در جمع فوتبالی‌ها نام کامل خود را پنهان کرده و نام واقعی و کامل خود را ذکر نمی‌کنند.

 

غلامحسین و پرویز مظلوم تنگستانی به این علت که «مظلومی» راحت‌تر بر زبان جاری می‌شود، این شهرت را برای خود انتخاب کرده‌‌اند. این مورد در خصوص بسیاری دیگر از فوتبالی‌ها صدق می‌کند.

البته منظور ما بیشتر کسانی هستند که نام فامیل خود را برای راحت‌تر تلفظ شدن تغییر داده‌اند. جالب است بدانید که در اهالی فوتبال، افرادی وجود دارند که پیشوند و یا ادامه و پسوند نام فامیل خود را ذکر نمی‌کنند. برخی از نام‌های مورد‌اشاره را مرور می‌کنیم.

 

  مهرزاد معدنچی: مهرزاد معدنچی اردکانی

  کریم باقری: کریم باقری کرویق

  محمد پنجعلی: سید‌محمد‌‌رضا پنجعلی قمی

 

  شاهرخ و شاهین بیانی‌: شاهرخ و شاهین بیانی آشتیانی

  بهزاد غلامپور: بهزاد شهنی غلامپور

  شیث رضایی: شیث رضایی خنکدار

 

  علی کریمی: علی کریمی پاشاکی

  مازیار زارع: مازیار زارع عشق‌دوست

  فرهاد مجیدی: فرهاد مجیدی قادیکلایی

 

  مسعود شجاعی: مسعود سلیمانی شجاعی

  مهدی رحمتی: سید‌مهدی رحمتی اسکویی

  هادی عقیلی: سید‌هادی عقیلی انوار

  شاهین خیری: شاهین ودایع خیری


...


 

  مهدی سید‌‌صالحی: سید‌محمد‌‌مهدی سید‌صالحی

  محمد غلامی: محمد غلامی خلیل‌محله

  حسین معمار: محمد‌حسین حاج‌ابوالحسن معمار

  سپهر حیدری: سپهر حیدری چهار‌دانگه

 

  علی آذری: علی کارکن آذری

  داوود مهابادی: داوود نژاد‌محمود مهابادی

  جعفر کاشانی: جعفر اشرف کاشانی

 

آن‌ها که نام خود را تغییر داده‌اند

در فوتبال ما نفرات زیادی هستند که نام فامیل خود را عوض کرده‌اند. برخی از آن‌ها نام خود را در نسل‌های گذشته عوض کرده‌اند. مثل محمد دادگان که پدر او مصطفی پادگان نام داشت که تنها حرف ابتدایی نام فامیل پدر عوض شد و به مصطفی دادگان تغییر یافت.

امروز محمد‌‌حسین دادگان در جامعه فوتبال به محمد دادکان نامیده می‌شود. این درحالی است که نام فامیل دقیق او «دادگان»: «dadegan» است. بر این اساس به اسامی تغییر‌یافته در فوتبال ایران اشاره می‌کنیم. در این میان هستند برخی افراد که نام کوچک خود را نیز تغییر داده‌اند.

 

  محرم نویدکیا: محرم گوزلی

  پرویز قاسمی: پرویز میرزا‌حسن

  محمد‌حسین دادکان: محمد‌حسین پادگان

  حسین راغفر: جمشید راغفر

 

  مرتضی هژیر آزاد: مرتضی شاه‌‌پرست

  مصطفی حقی‌پور: مصطفی خیراندیش

  لیث نوبری: لیث ناصری

 

نام‌های مشابه

در فوتبال ما، اسامی زیادی وجود دارند که کاملا مشابه هستند. در حال حاضر نفرات زیادی با این وجود در فوتبال به فعالیت مشغول هستند. نفراتی مثل محسن یوسفی، علی کریمی، کریم باقری (دوم) و‌... محسن یوسفی هم در دهه‌50 یک همنام ملی‌پوش داشت.

علی کریمی، مهاجم شهرداری تبریز، علی کریمی دوم فوتبال ماست. همچنین محمد‌رضا خلعتبری که در دهه‌50 هافبک تیم پرسپولیس بود و حالا هم یک‌هافبک بزرگ ملی‌پوش را در این عرصه داریم.

 

محسن یوسفی

محسن یوسفی

محسن یوسفی اول یکی از هافبک‌های خوب تیم دارایی بود که در تیم‌ امید هم توپ می‌زد و آن‌قدر خوب بود که بازی ملی در سال‌57 هم انجام داد. محسن یوسفی دوم، بازیکن نوشهری تیم استقلال است که امروز یکی از بهترین هافبک‌چپ‌های فوتبال ایران به شمار می‌آید. همان بازیکنی که در جریان داربی پرسپولیس و استقلال یکی از بهترین تعویض‌های استقلال بود.

 

محمدرضا خلعتبری

محمدرضا خلعتبری

هر دو نفر نوشهری هستند. خلعتبری اول از سال‌52 تا 57 در تیم پرسپولیس توپ زد. او بعدها به تیم اکباتان رفت و تا سال‌60 بازی کرد. خلعتبری دوم یکی از تکنیکی‌ترین هافبک‌های امروز فوتبال ماست. خلعتبری دوم امروز به کشور امارات رفته و در فوتبال این کشور توپ می‌زند.

 

علی کریمی

علی کریمی

علی کریمی اصلی، معروف‌ترین فوتبالیست امروز کشورمان است. معروف‌ترینی که البته محبوب‌ترین هم هست. علی کریمی دوم اما مهاجم خوبی است که کارش را از تیم فوتبال سایپا آغاز کرد و در سال‌82، در جریان بازی سایپا و پرسپولیس که سایپا 3-یک به پیروزی رسید، یکی از گل‌ها را به ثمر رساند.

 

محمد منصوری

محمد منصوری

محمد منصوری‌ها هیچ تقدمی نسبت به هم ندارند. آن‌ها دو بازیکن متوسط هستند که یکی از آن‌ها در تیم پرسپولیس بازی می‌کند و دیگری بازیکن ذوب‌آهن است. البته محمد منصوری پرسپولیس به علت آن‌که در این تیم حضور دارد، مشهورتر است. او در 3سال حضورش در پرسپولیس تنها 3گل زده و جالب است بدانید او به علت گلی که در دیدار ابومسلم و پرسپولیس در سال‌85 به ثمر رساند، مورد‌توجه پرسپولیس قرار گرفت و به این تیم پیوست.

 

 حسین عسگری

حسین عسگری

این دو هم به یک اندازه در فوتبال ایران شهرت دارند. حسین عسگری، امروز رئیس کمیته داوران است. عسگری، قبلا داوری متوسط بود. او در مقطعی دبیر هیأت فوتبال هم بود. حسین عسگری دیگر کاپیتان فقید تیم سایپا بود. او که در تیم‌های نیروی زمینی و تهرانجوان بازی می‌کرد در سال‌های 72 و 73 در‌حالی‌که کاپیتان تیم سایپا بود، قهرمانی در مسابقات لیگ سوم و لیگ آزادگان را به دست آورد. او در سال‌1375 به علت ابتلا به سرطان در‌گذشت.

 

کریم باقری-کریم باقری

باقری اول، یکی از چند‌بازیکن برتر بعد از انقلاب فوتبال ایران بوده در‌حالی‌که کریم باقری دیگری داریم که طی چند‌سال گذشته در تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز حضور داشته و در این تیم یکی از بهترین بازیکنان این تیم تبریزی بوده است.

 

منوچهر نظری-منوچهر نظری

هر دو نفر داور بوده‌اند. اولی، منوچهر نظری بزرگ که متولد سال‌1325 است، داور بین‌المللی فوتبال ایران بود. منوچهر نظری بزرگ، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشورمان بود که 2‌بار داربی را سوت زده است. نظری دوم، داور رسمی فوتسال کشورمان است که از داوران خوب و موفق فوتسال ایران به شمار می‌رود.

 

محسن ا‌...وردی

محسن ا‌...وردی

اولی برادر کوچک‌تر جواد ا‌...وردی است و دومی بازیکن تهرانی در اواسط دهه‌شصت بود که در تیم‌های راه‌آهن و نیرو‌ی زمینی بازی می‌کرد.

 

محمد نوری و ‌محمد نوری

محمد نوری 10 تا 15 سال قبل، دفاع و هافبک تیم فوتبال استقلال تهران بود. او در تیم فوتبال برق هم بازی می‌کرد و از بهترین‌ها بود. دومین محمد نوری، هافبک وسط امروز تیم فوتبال پرسپولیس است. این محمد نوری برخلاف محمد نوری اول تجربه حضور در تیم فوتبال کشورمان را نیز دارد.

 

محمود فکری و محمود فکری

محمود فکری اول در تیم ملوان بندر انزلی توپ می‌زد. او پسوند یکتا را در فامیلی خود داشت. فکری دوم هم کارش را از نساجی قائم‌شهر شروع کرد و همان محمود فکری نامدار تیم استقلال شد.

 

محمد علوی و محمد علوی

محمد علوی اول در اولین تیم‌ملی دهداری بعد از ماجرای استعفای 14‌نفره در سئول، هافبک تیم‌ملی شد. یک هافبک 25‌ساله تبریزی که در تیم ماشین‌سازی تبریز توپ می‌زد. علوی دوم هافبک خوزستانی بود که در دوران حضور برانکو به عنوان سرمربی در تیم ملی فوتبال، بازی‌های زیادی در این تیم انجام داد.

 

علی سلیمانی و علی سلیمانی

اولین علی سلیمانی همان بازیکن تیم برق تهران و شاگرد امیر قلعه‌نویی است که در سال‌81 مورد توجه علی پروین واقع شد و به پرسپولیس آمد. علی سلیمانی دوم هم بازیکنی است که طی سالیان گذشته در تیم فوتبال پیکان تهران و البته قزوین بازی می‌کرد.

 

رضا حسن‌زاده

رضا حسن‌زاده

اولی مدافع موفق و معروف استقلال بود که در قهرمانی‌90 پکن زوج خط دفاعی محمد پنجعلی بود و دومی هم مدافع فقید فوتبال تراکتور‌سازی تبریز و سپاهان اصفهان که توسط منصور پور‌حیدری به تیم‌ ملی دعوت‌ شد و بازی ملی هم انجام داد. رضا حسن‌زاده دوم در یک تصادف رانندگی درگذشت.

 

محمد‌رضا مهدوی

محمد‌رضا مهدوی

محمد‌رضا مهدوی اول مدافع تیم‌های فوتبال بهمن تهران و کرج، پیکان و استقلال بود که در دوران مربیگری جلال طالبی در تیم‌ملی، ملی‌پوش شد. او بعدها به سپاهان و پرسپولیس هم رفت. محمد‌رضا مهدوی دوم اما اهل رشت است و امروز به عنوان هافبک وسط فوتبال داماش گیلان در لیگ ایران فعالیت دارد.

 

یدا‌... سلیمانی

یدا‌... سلیمانی

یدا‌... سلیمانی بزرگ یکی از داوران معروف فوتبال ما در ادوار گذشته بود و یدا‌... سلیمانی دوم، هافبک وسط تیم‌های گسترش، بهمن و پرسپولیس.

 

اسامی مبهم

برخی از نام‌ها در فوتبال ایران، اسامی مبهمی بوده‌اند. اسم واقعی این نفرات چیز دیگری بوده، اما براساس اشتباهات صورت‌گرفته، نام دیگری برای آن‌ها منظور شده است. مثل مرتضی کرمانی‌مقدم که براساس خطاب اشتباهی که علی پروین در بدو امر آشنایی با او داشت، مجتبی کرمانی‌مقام نامیده شد. به برخی از این اسامی اشاره می‌کنیم.

 

مرتضی کرمانی‌مقدم: مجتبی کرمانی‌مقام

مهدی تارتار: تاتار

رسول دره شوریان: رسول درسوزیان

منصور امیر‌آصفی: منصور امیرآصف

اسماعیل رحیمی‌پور: اسماعیل حاج‌رحیمی‌پور

محمد‌حسین ضیایی: محمد ضیا

 

آن‌هایی که دو اسم داشتند

از فوتبالیست‌های دو‌اسمه بسیار داشته‌ایم. این نفرات اغلب یک نام شناسنامه‌ای و یک‌نام غیر‌شناسنامه‌ای داشته‌اند که بیشتر به آن معروف بوده‌اند.

 

اسامی شناسنامه‌ای/ اسم مستعار

محمد‌علی پیروانی/ افشین پیروانی 

اردشیر قلعه‌نویی/ امیر قلعه‌نویی

حسن روشن/ منصور روشن

 

غلام‌عباس آشوبی/ فرزاد آشوبی

حسن مرادی/ کوروش مرادی

عرفان اولروم/ دنی اولر‌وم

 

سید‌رضا چاووشی/ افشین چاووشی

حسن جهانپور/ مجید جهانپور

حسن عابدینی/ امیر عابدینی

 

سید‌علی افتخاری/ امیر افتخاری

سید‌هادی طباطبایی/ مسعود طباطبایی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


How to Shrink Hemorrhoids
یکشنبه 27 مرداد 1398 05:29 ق.ظ
Hello! I could have sworn I've been to this
website before but after looking at some of the articles I realized it's new to me.

Anyways, I'm certainly happy I discovered it and I'll be book-marking it and checking back often!
Hemorrhoids Burning Urination
یکشنبه 27 مرداد 1398 04:15 ق.ظ
Wow, this article is good, my younger sister is analyzing such things, thus I am going to
let know her.
Hemorrhoids Chair
شنبه 26 مرداد 1398 04:17 ق.ظ
Hey! This is kind of off topic but I need some guidance from
an established blog. Is it very difficult to set up your own blog?
I'm not very techincal but I can figure things out pretty
fast. I'm thinking about creating my own but I'm not sure where to begin. Do you have any ideas or suggestions?

Appreciate it
pharma
چهارشنبه 23 مرداد 1398 07:11 ب.ظ
Your way of dwscribing the whole thing in this paragraph is
in fact nice, all can easily know it, Thanks a lot.
busy polska belgia
پنجشنبه 17 مرداد 1398 12:58 ق.ظ
I do not even know how I ended up here, but I thought this post
was great. I don't know who you are but definitely you're going to a famous blogger if you are not
already ;) Cheers!
najlepsze tabletki na powiększenie penisa
چهارشنبه 16 مرداد 1398 10:13 ب.ظ
Superb site you have here but I was wanting to know if you knew of any forums that
cover the same topics discussed here? I'd really like to be a part of group where I can get feed-back from
other knowledgeable individuals that share the same interest.
If you have any recommendations, please let me know.
Many thanks!
Why Do Hemorrhoids Itch
چهارشنبه 16 مرداد 1398 01:03 ب.ظ
Hello, just wanted to tell you, I enjoyed this article. It
was inspiring. Keep on posting!
Sexy Ass Cams
جمعه 11 مرداد 1398 09:30 ب.ظ
I was suggested this website by my cousin. I am not sure whether this post is written by him as
nobody else know such detailed about my difficulty. You are wonderful!
Thanks!
Sexy2Call
پنجشنبه 10 مرداد 1398 04:07 ب.ظ
Sexy2call Quick search and have the most recent results Locate a massage escort girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation. Trying to
find escort girls? Discrete apartments? Come up with a quick
search by region
porn Site
یکشنبه 6 مرداد 1398 09:15 ق.ظ
Hello there! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and tell you
I trulyy enjoy reading through your articles.Can you recommend any other blogs/websites/forums that deal with the same topics?
Thanks!
viagra Pills
شنبه 5 مرداد 1398 07:07 ب.ظ
I kno this webb page provgides qualit based arficles and extr data,
is there any other website which presents these things in quality?
חדרים לפי שעה בראשון לציון
شنبه 5 مرداد 1398 06:02 ق.ظ
Index Search Villas and lofts rented, search
by region, find in a few minutes a villa for rent by city, a range of
cut machine hair
پنجشنبه 3 مرداد 1398 10:34 ق.ظ
What's up, after reading this remarkable piece of writing i
am as well cheerful to share my familiarity here with friends.
صیانة غسالات سامسونج فى مصر
چهارشنبه 2 مرداد 1398 11:43 ب.ظ
I like what you guys tend to be up too. This sort of clever
work and reporting! Keep up the fantastic works guys I've added you guys
to our blogroll.
Dominick
شنبه 29 تیر 1398 07:34 ب.ظ
I love reading through an article that will make people think.
Also, thank you for allowing me to comment!
Moises
شنبه 29 تیر 1398 05:19 ب.ظ
Thanks foor the marvelous posting! I quite enjoyed readng it,you may be a great
author. I will be sure to bookmark your blog and will ooften come back from noww on. I want to encourage you continue
your great job, have a nice day!
Milo
شنبه 29 تیر 1398 04:50 ب.ظ
I enjoy reading through a post that cann make people think.
Also, thank you for allowing me to comment!
sexy2call
دوشنبه 24 تیر 1398 06:48 ب.ظ
The ads are be subject to all of the binding laws in the State
of Israel.
חדרים לפי שעה
یکشنبه 23 تیر 1398 06:52 ب.ظ
Index Search Villas and lofts for rental, search by region, find in minutes a villa for rental by
city, a variety of rooms lofts and villas. Be stunned at photographs and knowledge that they have
to make available you. The site is a center for every body the ads while in the field, bachelorette
party? Spend playtime with somebody who leaves Israel?

Regardless of the reason you have to rent a villa for a forthcoming event or just an organization recreation well suited for any age.
The website is also the midst of rooms by the hour, which is
definitely another subject, for lovers who want a luxurious room equipped for discreet entertainment by using a spouse or lover.
Regardless of you are interested in, the 0LOFT website produces a hunt for you to
identify rentals for loft villas and rooms throughout Israel, North South and Gush Dan.
וילות באילת
یکشنبه 23 تیر 1398 09:12 ق.ظ
Index Search Villas and lofts to rent, search by region, find in minutes a villa to book by city, many different rooms lofts and villas.
Be afraid of the photos and data that they have to make available you.
The site is a center for every body the ads in the field,
bachelorette party? Enjoy an associate who leaves Israel?
Regardless of what the reason you have to rent
a villa for a potential event or just a group recreation suited to any age.
The website is also the centre of rooms because of the hour, which has already been another subject, for lovers who are looking for a deluxe room equipped
for discreet entertainment which has a spouse or lover.
Regardless of what you are looking for, the 0LOFT website creates a seek out you to find rentals for loft villas and rooms throughout
Israel, North South and Gush Dan.
sexy2call
شنبه 22 تیر 1398 08:15 ق.ظ
The ads are subject to each of the binding laws of the State of Israel.
konto firmowe
جمعه 21 تیر 1398 12:02 ب.ظ
Very shortly this web page will be famous among all blogging
users, due to it's nice posts
natural bath bombs
پنجشنبه 20 تیر 1398 04:59 ق.ظ
Superb, what a web site it is! This website presents
valuable facts to us, keep it up.
נערות ליווי בתל אביב
چهارشنبه 19 تیر 1398 08:09 ب.ظ
Sexy2call Quick search to get the newest results
Locate a massage escort girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation. Searching for escort girls?
Discrete apartments? Generate a quick search by region of Israel.
נערות ליווי
چهارشنبه 19 تیر 1398 11:53 ق.ظ
"We need to build to a new crescendo, cheri,"
he said. "And then we are going to have an ending that is to be as none before."

His smile was decadent, his eyes were packed with lust, plus the soft skin of his hard cock against my sex was having its intended effect.
I'm feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide between my sensitive lips.
I felt the head of his cock push agonizingly at the entrance of
my pussy, and I want to him to thrust into me hard. Instead he retracted and slid his hardness back as much as my
clit.

I'm aching to possess him inside, and I possibly could tell that his ought to push that wonderful hard
cock inside me was growing. His moans grew to fit mine, and I knew the experience of my wet pussy lips for the head of his cock was getting an excessive
amount of for both of us.

"Allow the finale begin," he stated, anf the husband slid the top of his
cock inside me.

The two of us gasped as they held his cock there for any moment.
I contracted my pussy to drag him further inside, and
that he threw his head back on the sensation.
Inch by excruciating inch he pushed his cock inside me,
each time I squeezed my pussy around him.
His cock felt wonderful because it filled me, but I needed all this inside me.
I rolled to the side and rested my leg against his shoulder, and that he plunged his cock up
in.
click here
چهارشنبه 19 تیر 1398 12:56 ق.ظ
Your means of explaining all in this piece of writing is genuinely good,
all be capable of simply understand it, Thanks a lot.
sexy2call
یکشنبه 16 تیر 1398 03:25 ب.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's which has a cappuccino.
He could be handsome. Brown hair slicked back, glasses
that are great for his face, hazel eyes and the prettiest lips I've
seen. He's quality, with incredible arms and a chest that
is different with this sweater. We're standing right in front of each other referring to our everyday life,
what we really wish for in the future, what we're trying to find on another person. He
starts saying that she has been rejected lots of
times.

‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never
reject you ', I have faith that He smiles at me, biting his
lip.

‘Oh, I would not know. Everything happens for good reason right.

But tell me, utilize reject me, do you Ana?' He said.‘No, how could I?' , I replied

"So, make use of mind if I kissed you right this moment?' he was quoted saying as I get much better him and kiss him.

‘The very next time don't ask, simply do it.' I reply.

‘I like how you would think.' , he said.

In the meantime, I start scrubbing my high heel in the leg, massaging it slowly. ‘Exactly what do you like girls? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I adore determined women. Someone you will never know whatever they want. Someone who won't say yes although I said yes. Someone who's unafraid when trying something mroe challenging,' he says. ‘I'm never afraid when attemping something mroe challenging, especially on the subject of making new stuff in the bed room ', I intimate ‘And I love females who are direct, who cut over the chase, like you recently did. To be
honest, which is a huge turn on.
clit
جمعه 14 تیر 1398 11:53 ق.ظ
Thank you for sharing ypur info. I truly appreciate
your efforts and I will be waiting for your further write
ups thanks once again.
נערות ליווי
چهارشنبه 12 تیر 1398 02:35 ب.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's possessing a cappuccino.
He's handsome. Brown hair slicked back, glasses that
suit his face, hazel eyes and the most amazing lips I've seen. He is well made, with incredible
arms and also a chest that stands out about this sweater.
We're standing before of one another preaching about us, what we'd like money, what we're interested in on another person. He
starts telling me that he has been rejected many times.‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I say He smiles at me, biting his
lip.

‘Oh, I really don't know. Everything happens for a reason right.
But identify, you wouldn't reject me, would you Ana?' He said.‘No, how could I?' , I replied

"So, can you mind if I kissed you right now?' he stated as I recieve more detailed him and kiss him.

‘Next occasion don't ask, simply do it.' I reply.

‘I'm keen on the way you think.' , he said.

In the meantime, I start scrubbing my heel bone in his leg, massaging it slowly. ‘What exactly do you wish in ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘Everyone loves determined women. Someone you will never know the things they want. A person that won't say yes although I said yes. Someone who's not afraid when trying something totally new,' he says. ‘I'm never afraid when attemping something totally new, especially in regards to making new things in the bed room ', I intimate ‘And I adore girls that are direct, who cut throughout the chase, like you simply did. For being
honest, that's a huge turn on.'
Sexy2Call
سه شنبه 11 تیر 1398 07:25 ق.ظ
Sexy2call Quick search and have the most up-to-date results Get a
massage escort girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation. In search of escort girls?
Discrete apartments? Produce a quick search by region
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30